Ndërlidhjet

Irak: Së paku 60 të vrarë


Nga një numër sulmesh në Irak kanë vdekur së paku 60 persona dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur.

Forcat irakiane dhe ato amerikane janë të përfshira në operacione intensive ushtarake kundër militantëve, që nga fillimi i vitit.
XS
SM
MD
LG