Ndërlidhjet

Takim Kosovë-Serbi për të pagjeturit


Grupet punuese të Kosovës dhe Serbisë për personat e pagjetur do të zhvillojnë sot, takimin e rradhës në Beograd.

Pak kohë më parë takimi i këtyre komisioneve u mbajt në Prishtinë.

Kryqi i Kuq Ndërkombëtar ndërmjetëson bisedimet për personat e pagjetur që nga lufta e viteve 1998 – '99 në Kosovë.
XS
SM
MD
LG