Ndërlidhjet

Prishtinë: Katër të arrestuar që bartnin armë


Policia ka arrestuar katër persona pasi në veturën e tyre ka gjetur armë dhe municion që kalonin nga Kosova për në Maqedoni. Sipas policisë armët me sa duket kanë qenë të destinuara për ekstremistët në Maqedoni.
XS
SM
MD
LG