Ndërlidhjet

Kanada: Vihen në karanten udhëtarët e trenit me sëmundjen misterioze


Udhëtarët e trenit që po udhëtonte nëpër Kanada janë vënë në karantenë pasi që më parë një grua në tren vdiç, ndërsa disa persona të tjerë raportuan shenja të një sëmundje të ngashme me gripin.

Forca policore dhe ambulanca kanë shkuar për të zbuluar shkakun e kësaj sëmundje misterioze dhe për të ndihmuar udhëtarët e trenit që gjendet 800 kilometra larg Torontos.
XS
SM
MD
LG