Ndërlidhjet

40 të vdekur nga sulmet me bomba në Indi


Gjashtë bomba kanë shpërthyer sot në qytetin perendimorë të Indisë, Jaipur. Njoftohet se rreth 40 persona kanë vdekur dhe rreth 100 të tjerë janë plagosur. Ende askush nuk e ka marrë përgjegjësinë për sulmet.
XS
SM
MD
LG