Ndërlidhjet

Katër të vrarë në Bagdad


Katër persona kanë humbur jetën nga shpërthimi i një makine bombë në lindje të Bagdadit.

Në mesin e viktimave ishte edhe një oficer i ushtrisë irakiane.

Së paku shtatë persona u plagosën gjatë incidentit, si dhe u shënuan dëme materiale.
XS
SM
MD
LG