Ndërlidhjet

Katër të vrarë në Ingusheti


Mediat në Rusi njoftuan se dy të dyshuar si militantë dhe dy policë janë vrarë, gjatë operacionit për arrestimin e ekstremistëve në Ingusheti.

Zyrtarët rusë thanë se operacioni kundër këtij grupi u zhvillua në afërsi të një fshati në Sagopshi, por nuk dhanë detaje të tjera.
XS
SM
MD
LG