Ndërlidhjet

Behrami për 6 mil. euro në West Ham


Ekipi anglez West Ham mori nga Lazio, për gjashtë milionë euro, futbollistin Valon Behrami.

"Ëndërra ime që të luaj për West Ham dhe ligën angleze po realizohet" tha mesfushori 23 vjeçar nga Kosova.

Ai tha se kontaktet për transferin kanë filluar pas Kampionatit Evropian 2008, por vendimin e ka marrë tani.

Më shumë materiale

XS
SM
MD
LG