Ndërlidhjet

Irak: Vriten dy ushtarë amerikanë


Dy ushtarë amerikanë kanë vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur në një incident që nuk ka ndodhur gjatë luftimeve.
Incidenti vdekjeprurës ka ndodhur në jugperëndim të Bagdadit.

Tre ushtarë amerikanë kanë humbur jetën në Irak gjatë ditëve të para të gushtit.
XS
SM
MD
LG