Ndërlidhjet

Konflikti Gjeorgji-Rusi, zhvendoset në internet


Presidenti i Polonisë tha se faqja e tij në internet është vënë në dispozicion të qeverisë së Gjeorgjisë që të vendosë informacione mbi konfliktin.

Vendimi i presidentit polak vjen pas kërkesës së homologut të tij gjeorgjian, Sakashvili dhe bllokimit që Rusia po i bën faqeve të internetit të Gjeorgjisë.
XS
SM
MD
LG