Ndërlidhjet

Beograd: Zannier u takua me Bogdanoviqin


Shefi i administratës së Kombeve të Bashkuara në Kosovë, Lamberto Zannier, u takua sot në Beograd me ministrin e Serbisë për Kosovën, Goran Bogdanoviq.

Sipas një kumtese, në këtë takim u bisedua për problemet e serbëve në Kosovë.

Njoftohet se është arritur marrëveshja për vazhdimin e bisedimeve në nivelin teknik dhe është përcaktuar dinamika e takimeve të ardhshme.
XS
SM
MD
LG