Ndërlidhjet

Divorcohet Madona


Ylli i muzikës botërore, Madona, dhe burri i saj Guy Ritchi janë divorcuar sot në një Gjykatë të Londrës, pas afër tetë vjetësh martesë.

Çifti njoftoi për ndarjen gjatë muajit tetor, duke i dhënë fund martesës 7 vjeçare.

Mediat britanike raportojnë se çifti ka arritur marrëveshje, sipas së cilës, Madona do të mbajë 445 milionë dollarë të pasurisë së saj.

Ata gjithashtu do të ndajnë kujdestarinë për dy fëmijet.
XS
SM
MD
LG