Ndërlidhjet

Izrael: Vdesin 24 turistë rusë


Nga një aksident automobilisitk 24 turistë rusë kanë humbur jetën dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur në Gjirin e Akabas në Izrael. Incidenti erdhi pas rrëshqitjes së një autobusi turistësh, në të cilin gjendeshin 60 vizitorë rusë.
XS
SM
MD
LG