Ndërlidhjet

Irak: 18 të vdekur nga sulmi vetvrasës


Nga një sulm vetvrasës u vranë së paku 18 persona dhe u plagosën 20 të tjerë.

Sulmi ndodhi gjatë një takimi të krerëve fisnorë sunitë në afërsi të Bagdadit, kryeqytetit irakian.
XS
SM
MD
LG