Ndërlidhjet

Irak: 23 të vrarë


Nga një sulm vetvrasës u vranë së paku 23 persona dhe u plagosën 40 të tjerë.

Sulmi ndodhi gjatë një takimi të krerëve fisnorë sunitë në afërsi të Bagdadit, kryeqytetit irakian.
XS
SM
MD
LG