Ndërlidhjet

Shqipëri: Zona të bllokuara nga moti


Shqipëria vazhdon të përballet me mot të ftohtë ku për pasojë një numër aksesh rrugore, veçanërisht në veri dhe juglindje të vednit mbeten të bllokuara.

Komunat ku ka zona të izoluara apo akse rrugore të pakalueshme janë ato të Kukësit, Tropojës, Pukës, Dibrës dhe Librazhdit.
XS
SM
MD
LG