Ndërlidhjet

Prizren: Vritet një mjek


Në Prizren sot është vrarë mjeku Nde Gega, derisa po dilte nga ndërtesa e spitalit. Vrasësi Xhon Pnishi është paraqitur në polici.

Siç njofton policia e Kosovës, Gega ka qenë i plagosur rëndë dhe 30 minuta pas sulmit ka ndërruar jetë. Hetimet e policisë po vazhdojnë.
XS
SM
MD
LG