Ndërlidhjet

Stuart Jones po qëndron në Kosovë


Në Kosovë sot po qëndron zëvendës-ndihmësi i sekretarit amerikan të Shtetit për Evropën, Stuart Jones, për të zhvilluar takime me udhëheqësit më të lartë vendorë.

Gjatë kësaj vizite, zoti Jones takon presidentin e Kosovës, Fatmir Sejdiu, kryeministrin Hashim Thaçi dhe liderë të tjerë.
XS
SM
MD
LG