Ndërlidhjet

Pejë: Sulm kundër FSK-së


Një granatë është hedhur në kazermat e Forsës së Sigurisë së Kosovës, por nuk ka shkaktuar dëme, tha policia. Incidenti ndodhi në Pejë dhe autoritet po hetojnë rastin.

Sulmi në fjalë ndodhi vetëm një ditë pas fillimit zyrtar të procesit për ngritjen e FSK-së.
XS
SM
MD
LG