Ndërlidhjet

SHBA: Një grua lindi tetë fëmijë


Një grua në shtetin Kalifornia të SHBA-ve ka lindur tetë fëmijë. Gjashtë djem dhe dy vajzat e saja janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe po qëndrojnë në një spital të Los Angelosit. Besohet se ky është rasti i dytë i lindjes së tetë fëmijëve në historinë e Shteteve të Bashkuara.
XS
SM
MD
LG