Ndërlidhjet

Kabul: Nga sulmet – dy policë të vrarë


Nga dy sulme vetëvrasëse në Afganistan janë vrarë dy policë dhe janë plagosur 12 të tjerë.

Sulmet ndodhën në provincat Paktia dhe Nimruz.
XS
SM
MD
LG