Ndërlidhjet

Shpërthime në Bagdad, 18 të vrarë


18 vetë janë vrarë në katër shpërthime të bombave që kanë ndodhur sot në mëngjes në Bagdad. Shpërthimi më i madh ka goditur një treg në pjesën lindore të kryeqytetit irakian, ku janë vrarë 10 dhe janë plagosur 28 persona.
XS
SM
MD
LG