Ndërlidhjet

Ndërron jetë pronari i televizionit ALSAT


Vebi Velija, pronar i Korporatës Rajonale Ballkanike të Industrisë dhe Konsulencës VEVE Group dhe i rrjetit televiziv ALSAT në Maqedoni, Shqipëri dhe Kosovë, ka ndërruar jetë pas një sëmundje të rëndë.

Ceremonia e varimit të 61 vjeçarit zhvillohet të shtunën në orën 15:00, në vendlindjen e tij, në fshatin Gradec të Gostivarit, në Republikën e Maqedonisë.
XS
SM
MD
LG