Ndërlidhjet

Milito i gëzohet bashkëpunimit me Murinjon


Futbollisti i Interit të Milanos, Dijego Milito, ka deklaruar se kampioni aktual i Italisë vitin e ardhshëm do të fitoj Kupën e kampionëve evropian.
Milito ka kaluar te Interi nga Xhenova ku ka luajtur sezonin e kaluar.
“A mund të fitojmë Kupën e kampionëve? Interi është ekipë cilësore dhe çdo klub e ka për synim këtë trofe”, ka thënë Milito i cili ka shtuar se i gëzohet bashkëpunimit me trajnerin e njohur Zhoze Murinjo.
XS
SM
MD
LG