Ndërlidhjet

Streetball Kosova: Një fitore, dy humbje


Ekipi i Kosovës në Streetball ka shënuar një fitore dhe dy humbje në ditën e parë të turneut ndërkombëtar që po mbahet në Pragë.

Ekipi kosovar është në mesin e 16 ekipeve nga Çekia, Lituania, Letonia, Sllovakia, Polonia dhe Hungaria.

Turneu përfundon sot pasdite.
XS
SM
MD
LG