Ndërlidhjet

Shpërthim në Athinë


Një shpërthim afër bursës së Athinës ka shkaktuar dëme të vogla në ndërtesë dhe ka dëmtuar 8 vetura.

Policia greke tha se shpërthimi është shkaktuar nga një “mjet eksplodues”.

Mediat lokale raportojnë se një gazetë greke është paralajmëruar mbi shpërthimin.

Ndërsa, Agjencia Franceze e Lajmeve, njofton se një tjetër shpërthim me bombë ka ndodhur afër një ndërtese qeverie në Selanik.

Ky shpërthim ka shkaktuar dëme të vogla.
XS
SM
MD
LG