Ndërlidhjet

Obama takohet me Netanjahun


Presidenti amerikan Barak Obama u takua me kryeministrin izraelit Benjamin Netanjahu.

Takimi i prin atij mes Obamas, Netanjahut dhe kreut të Autoritetit Palestinez Abas. Takimi synon rifillimin e dialogut mes izrealitëve dhe palestinezëve për zgjidhjen e konfliktit.
XS
SM
MD
LG