Ndërlidhjet

Suedi: Arrestohet një për plaçkitjen spektakulare


Policia suedeze tha se ka arrestuar një person, pasi që plaçkitës të armatosur përdorën helikopter në një sulm spektakular në një njësi për ruajtjen e parave, në periferi të Stokholmit.

Banda ka ulur helikopterin në kulmin e objektit dhe ka hyrë brenda përmes një dritareje.
XS
SM
MD
LG