Ndërlidhjet

Interi shton epërsinë


Kampioni aktual i Italisë në futboll Inter nga Milano ka shtuar epërsinë në tabelën e klasifikimit pasi ka mundur si mysafir Livornon me rezultatin 2 : 0.
Tash Inter ka 7 pikë më shumë se Juventusi, që gjendet në pozitën e dytë. dhe që mbrëmë ka humbur në fushën e vet nga Napoli 2 : 3.
XS
SM
MD
LG