Ndërlidhjet

SHBA: Ekzekutohet snajperistiXhon Allen Muhamed, snajperisti i cili vrau dhjetë persona në Uashington gjatë vitit 2002, është ekzekutuar me injeksion.

Muhamed me vrasjet e tij brenda një periudhe tre javore shkaktoi terror në Merilend, Virxhinia dhe Uashington.

Bashkëpunëtori i tij, atëbotë adoleshent është dënuar me burgim të përjetshëm.
XS
SM
MD
LG