Ndërlidhjet

Rusi: Kanibalët ia shitën kufomën qebaptoresAutoritetet e Rusisë thanë se tre persona të pastrehë në qytetin Perm, e kanë vrarë një njeri, pastaj ia kanë ngrënë pjesët e trupit ndërsa pjesët tjera ia kanë shitur një qebaptoreje.

Në një deklaratë të komitetit hetues thuhet se tre burrat e kishin vrarë me thikë dhe çekiç viktimën 25 vjeçare.

Pas vrasjes, kufoma ishte coptuar dhe pjesërisht është shfrytëzuar për ushqim, ndërsa pjesa tjetër është shitur në një kiosk, i cili shet qebapë dhe pjata mishi.

Tre të dyshuarit janë akuzuar për vrasje.
XS
SM
MD
LG