Ndërlidhjet

Romë: Arrestohet njeriu që deshi të hyjë te BerluskoniPolicia italiane ka arrestuar një burrë që u përpoq të hyjë dhomën e spitalit ku ndodhet kryeministri Silvio Berluskoni, i cili po këndellet pas sulmit që e la me dhëmbë të thyer dhe hundë të thyer.

Policia e Milanos tha se 26 vjeçari “duket se ka problem mendor”.

Ai ka thënë se dëshiron të flasë me Berluskonin dhe “nuk ka pasur qëndrim armiqësor ose ndonjë armë apo objekt të rrezikshëm me vete”.
XS
SM
MD
LG