Ndërlidhjet

Kupa e kampionëve: Ballafaqohen Inter – Çelzi


Në Nion të Zvicrës, sot është tërhequr shorti për të tetën e finales së Kupës së Kampionëve evropianë në futboll.

Sipas shortit, pritet që ndeshja më interesante të jetë, ajo ndërmjet Interit dhe Çelzit.

Në takimet e tjera, takohen: Milano – Mançester Junajted, Barcelona – Shtutgard, Real – Lion, Olimpiakos – Bordo, Bajern Munih – Fiorentina, CSKA Moskë – Sevila dhe Porto – Arsenali.
Ndeshjet e para zhvillohen gjatë muajit shkurt të vitit të ardhshëm, ndërsa ato të kthimit në mars.
XS
SM
MD
LG