Ndërlidhjet

SHBA: Bora shkakton viktima, bllokon jetën


Për shkak të motit të lig dhe borës që ka arritur 50 centimetra, në bregdetin lindor të Shteteve të Bashkuara, kanë vdekur 5 veta, trafiku është bllokuar, ndërsa qendrat tregtare janë të zbrazëta.

Disa aeroporte janë mbyllur, ndërsa nuk punojnë as disa muze dhe kopshte zologjike.
XS
SM
MD
LG