Ndërlidhjet

Obama shtyn pushimet e fundvititPresidenti amerikan, Barak Obama, tha se do të shtyjë pushimet e tij të fundvitit, derisa të kalojë në Senat paketa ligjore lidhur me reformën shëndetësore. Kjo e fundit është sfida më e madhe dhe një nga premtimet më të rëndësishme të Obamas në planin e brendshëm.

Obama kishte planifikuar të udhëtonte drejt Havajit, vendit ku është rritur, të mërkurën.
XS
SM
MD
LG