Ndërlidhjet

Ngrica dhe i ftohti – reklamë për KazakistaninMoti i keq ka shkaktuar telashe në Evropë, por është parë si mundësi reklame për Kazakistanin.

Presidenti kazak ftoi diplomatët e huaj të vizitonin kryeqytetin Astanën dhe të shijonin të ftohtin ekstrem dhe qytetin e ngrirë.
XS
SM
MD
LG