Ndërlidhjet

Vatikani: Majolo - psiqikisht jo stabile


Gruaja që rrëzoi Papa Benediktin XVI gjatë meshës së Krishtlindjeve nuk ka qenë e armatosur, ndërsa pas incidentit është transferuar në spital, ka bërë të ditur Vatikani.
Suzana Majolo 25 – vjeçare ka shtetësi të dyfishtë zvicerano – italiane, ka thënë zëdhënësi i Vatikanit, Federiko Lombardi, dhe ka shtuar se ajo është “psiqikisht jo stabile”.
XS
SM
MD
LG