Ndërlidhjet

Meta: Bojkoti i PS-së i turpshëm


“Bojkoti është një turp dhe me këtë bojkot opozita nuk do të arrijë dot të marrë as presidentin, as kryetarët e gjykatave dhe as prokurorinë”, ka deklaruar në Korçë, kryeu i LSI-së dhe ministër i punëve të Jashtme të Shqipërisë Ilir Meta.
“Bojkoti është krejtësisht i pajustifikueshëm dhe i pamoralshëm”, ka thënë Meta dhe ka shtuar se “Shqipëria ka një kushtetutë dhe ajo duhet të zbatohet edhe për mandatet e deputetëve”.
XS
SM
MD
LG