Ndërlidhjet

Presidenti Sejdiu takohet me senatorët amerikanëDelegacioni i senatorëve nga Shtetet e Bashkuara, i përbërë nga senatorët Xhorxh Vojinoviç dhe Xhin Shahin takohen paraditen e sotme me presidentin e Kosovës, Fatmir Sejdiu.

Senatorët Vojinoviç dhe Shahin do të takohen gjatë ditës dhe me kryetarët e komunave të Graçanicës, Shtërpcës, Ranillugut dhe Novobërdës.
XS
SM
MD
LG