Ndërlidhjet

Kabul: Arrestohen 9 terroristëForcat afgane të sigurisë kanë arrestuar nëntë anëtarë të një celule terroriste.

Gjatë arrestimeve zyrtarët afganë kanë kapur dhe sasi të mëdha armatimi, xhaketa të sulmuesve vetvrasës dhe 200 kilogramë lëndë shpërthyese.
XS
SM
MD
LG