Ndërlidhjet

Tiranë: Deputetja nga greva e urisë dërgohet në spitalKa hyrë në ditën e katërt greva e urisë e deputetëve të Partisë Socialiste dhe mbështetësve të saj. Mëngjesin e sotëm është dërguar në spital deputetja Klodiana Spahiu, për shkak të gjendjes së rënduar shëndetësore.

Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama dje tha se protesta nuk është e PS-së, por e një populli të tërë. Rama bëri thirrje për rezistencë.
XS
SM
MD
LG