Ndërlidhjet

Bien tregjet evropianeTregjet financiare evropiane kanë shënuar rënie të ndjeshme mëngjesin e sotëm.

Kriza greke, por dhe dobësimi i sektorit të energjisë kanë ndikuar në rënien e aksioneve në bursat e vendeve evropiane.
XS
SM
MD
LG