Ndërlidhjet

Holandë: Ditë zie për 61 viktimatNë Holandë sot është ditë zie pas vdekjes së 61 shtetasve holandezë nga rrëzimi i aeroplanit në shkretëtirën e Libisë afër Tripolit.

Zyrtarët thanë se vdiqën 103 udhëtarë dhe anëtarë të ekuipazhit, dhe mbijetoi vetëm një djalë 10 vjeçar nga Holanda.
XS
SM
MD
LG