Ndërlidhjet

Tatuazhet e Berhamit nuk janë pritur mirëValon Berhami do të jetë pjesë e kombëtares zvicërane, që do të marrë pjesë në ndeshjet e kampionatit botëror të futbollit, Afrika e Jugut 2010.

Tatuazhet dhe modeli i ri i flokëve të Berhamit duket se nuk janë pritur mirë nga gjithë lojtarët e ekipit, njoftojnë mediat.

Berhami, me origjinë kosovare, është vendosur në Zvicër që në moshën katër vjeçare. Berhami ka luajtur për tre sezone me klubin italian të Lacios, kurse në vitin 2008 iu bashkua ekipit anglez të Uest Ham. Gjatë vitit të fundit Berhami ka pasur probleme serioze si pasojë e një lëndimi në gju.
XS
SM
MD
LG