Ndërlidhjet

Xhamajkë: 73 të vrarëPolicia xhamajkiane ka nxjerrë trupat e 73 personave të vrarë gjatë ditëve të fundit.

Në Kingston ka pasur përleshje të armatosura mes forcave të rendit dhe mbështetësve të një prej drejtuesve të trafikut të drogës.
XS
SM
MD
LG