Ndërlidhjet

SHBA: 6 të vrarë e 4 të plagosurPolicia njofton se gjashtë persona kanë vdekur dhe katër të tjerë janë shtruar në spital pas një sulmi të armatosur në një fabrikë në shtetin amerikan të Nju Meksikos.

Sulmuesi ishte një ish punonjës i kompanisë ku ndodhi incidenti.
XS
SM
MD
LG