Ndërlidhjet

Pakistan: 6 të vrarë e 15 të plagosurNga shpërthimi i një bombe në zonën fisnore të Pakistanit, pranë kufirit me Afganistanin, kanë vdekur gjashtë persona dhe 15 të tjerë janë plagosur.

Sulmi ndodhi në një treg, në kohën më të frekuentuar të tij. Deri tani askush nuk e ka marrë përsipër përgjegjësinë.
XS
SM
MD
LG