Ndërlidhjet

Josipoviq viziton SerbinëPresidenti i Kroacisë, Ivo Josipoviq, do të vizitojë Serbinë më 18 dhe 19 korrik. Lajmi është bërë i ditur nga zyra e presidentit serb, Boris Tadiq.

Tadiq e Josipoviq do të marrin pjesë në 20-vjetorin e krijimit të Lidhjes Demokratike të kroatëve në Vojvodinë.
XS
SM
MD
LG