Ndërlidhjet

Jemen: 25 të vrarë nga Al Kaida dhe militantëtZyrtarët e Jemenit kanë bërë të ditur se së paku pesë ushtarë janë vrarë nga një sulm i Al Kaidës ndaj një autokolone të ushtrisë.

Në të tjera zhvillime nga luftimet në veri të Jemenit rebelët shiitë kanë vrarë 20 persona.
XS
SM
MD
LG