Ndërlidhjet

Spanjë: Tre viktima nga vërshimetTë paktën tre njerëz e humbën jetën dhe dy të tjerë janë lënduar në vërshimet që i përfshinë pjesët jugore të Spanjës në afërsi të Kordobës.

Ministria e brendshme tha se dy viktimat ndodheshin në automjetet e tyre në qytetin Agilar de la Frontera.

Viktima e tretë pësoi kur mbi të u shemb muri i një shtëpie.
XS
SM
MD
LG